$244,000
- Land
- 8.1 Acres
- $30,123 per Acre
8T Hungars Point Unit 8T, MacHipongo, VA 23405
8T Hungars Point Unit 8T, MacHipongo, VA 23405$244,000
8T Hungars Point Unit 8T, MacHipongo, VA 23405
8T Hungars Point Unit 8T, MacHipongo, VA 23405$234,000
7T Hungars Point Unit 7T, MacHipongo, VA 23405
7T Hungars Point Unit 7T, MacHipongo, VA 23405$299,000
Lot 1 Wilsonia Harbor Way Unit 1, MacHipongo, VA 23405
Lot 1 Wilsonia Harbor Way Unit 1, MacHipongo, VA 23405$75,000
5 Harbour Ln Unit 5, Eastville, VA 23310
5 Harbour Ln Unit 5, Eastville, VA 23310$240,000
7144 Kellam Dr, Exmore, VA 23350
Ann Kaplan EXP Realty LLC
$299,000
Lot 6 Barlow Creek Ln Unit 6, Eastville, VA 23310
Lot 6 Barlow Creek Ln Unit 6, Eastville, VA 23310$299,000
Lot 2A Waverly Ln Unit 2A, MacHipongo, VA 23405
Lot 2A Waverly Ln Unit 2A, MacHipongo, VA 23405$42,999
0 Cherrydale Dr Unit 31 63889, Eastville, VA 23347
0 Cherrydale Dr Unit 31 63889, Eastville, VA 23347$189,000
Lot 3&X Barlow Creek Ln Unit 3 & X, Eastville, VA 23310
Lot 3&X Barlow Creek Ln Unit 3 & X, Eastville, VA 23310$599,000
7086 Long Point Rd, Exmore, VA 23350
Patrick Daub Long & Foster - Main St
$139,000
Lot 2B Sunset Way Unit 2B, MacHipongo, VA 23405
Lot 2B Sunset Way Unit 2B, MacHipongo, VA 23405$1,640,000
14121 Seaside Rd, MacHipongo, VA 23405
Eva Noonan CHESAPEAKE PROPERTIES
$184,999
3391 Vaucluse Ln Unit 3, MacHipongo, VA 23405
3391 Vaucluse Ln Unit 3, MacHipongo, VA 23405Showing Results 41 - 53, Page 2 of 2