Madison County IN Land & Home Lots for Sale
-
-
$9,900
- Land
- 3,484 Sq Ft
- $123,750 per Acre
0 E Lynn St Unit MBR22081408, Anderson, IN 46012
0 E Lynn St Unit MBR22081408, Anderson, IN 46012 -
$60,000
- Land
- 1.51 Acres
- $39,735 per Acre
2526 Winterwood Ln, Anderson, IN 46011
2526 Winterwood Ln, Anderson, IN 46011 -
$3,450,000
- Land
- 43.55 Acres
- $79,219 per Acre
0 State Hwy 13 & 38 Hwy Unit MBR22080941, Lapel, IN 46051
0 State Hwy 13 & 38 Hwy Unit MBR22080941, Lapel, IN 46051 -
$39,900
$5K PRICE DROP- Land
- 13,503 Sq Ft
- $128,710 per Acre
0 Twelve Oaks Dr Unit MBR22082607, Anderson, IN 46013
0 Twelve Oaks Dr Unit MBR22082607, Anderson, IN 46013 -
$29,900
- Land
- 6,969 Sq Ft
- $186,875 per Acre
603 Harrison St, Frankton, IN 46044
603 Harrison St, Frankton, IN 46044 -
$650,000
- Land
- 2.75 Acres
- $236,364 per Acre
1301 E 60th St, Anderson, IN 46013
1301 E 60th St, Anderson, IN 46013 -
$50,000
- Land
- 1.15 Acres
- $43,478 per Acre
2518 Northshore Blvd, Anderson, IN 46011
2518 Northshore Blvd, Anderson, IN 46011 -
$1,436,155
- Land
- 77.63 Acres
- $18,500 per Acre
0 E 575 S Unit 11621534, Markleville, IN 46056
0 E 575 S Unit 11621534, Markleville, IN 46056 -
$165,000
- Land
- 9.1 Acres
- $18,138 per Acre
10 W North St, Anderson, IN 46012
10 W North St, Anderson, IN 46012 -
$24,000
- Land
- 22,651 Sq Ft
- $46,154 per Acre
0 Fulton St Unit MBR22095087, Anderson, IN 46016
0 Fulton St Unit MBR22095087, Anderson, IN 46016 -
$50,000
- Land
- 1.05 Acres
- $47,619 per Acre
2534 Winterwood Ln, Anderson, IN 46011
2534 Winterwood Ln, Anderson, IN 46011 -
$665,000
$35K PRICE DROP- Land
- 11.52 Acres
- $57,726 per Acre
1000 East St, Pendleton, IN 46064
1000 East St, Pendleton, IN 46064 -
$52,900
- Land
- 34,848 Sq Ft
- $66,125 per Acre
Lot 28 Doe Meadow Dr, Anderson, IN 46011
Lot 28 Doe Meadow Dr, Anderson, IN 46011 -
$22,000
$23K PRICE DROP- Land
- 18,730 Sq Ft
- $51,163 per Acre
0 Eastwood Way Unit 202509709, Anderson, IN 46017
0 Eastwood Way Unit 202509709, Anderson, IN 46017 -
$50,000
- Land
- 1.11 Acres
- $45,045 per Acre
2515 Winterwood Ct, Anderson, IN 46011
2515 Winterwood Ct, Anderson, IN 46011 -
$179,900
$19K PRICE DROP- Land
- 24 Acres
- $7,496 per Acre
0 E 16th St, Anderson, IN 46016
0 E 16th St, Anderson, IN 46016 -
$70,000
$5K PRICE DROP- Land
- 40,075 Sq Ft
- $76,087 per Acre
0 County Road 1050 N, Elwood, IN 46036
0 County Road 1050 N, Elwood, IN 46036 -
$50,000
- Land
- 19,602 Sq Ft
- $111,111 per Acre
0 E 18th St, Anderson, IN 46016
0 E 18th St, Anderson, IN 46016 -
$812,000
- Land
- 8.12 Acres
- $100,000 per Acre
0 University Blvd, Anderson, IN 46012
0 University Blvd, Anderson, IN 46012 -
$6,900
- Land
- 8,712 Sq Ft
- $34,500 per Acre
1324 S C St, Elwood, IN 46036
1324 S C St, Elwood, IN 46036 -
$170,000
- Land
- 8.76 Acres
- $19,406 per Acre
0 E 250 N Unit MBR22088943, Anderson, IN 46012
0 E 250 N Unit MBR22088943, Anderson, IN 46012 -
$100,000
- Land
- 32,670 Sq Ft
- $133,333 per Acre
8186 W 875 S, Pendleton, IN 46064
8186 W 875 S, Pendleton, IN 46064 -
$925,000
- Land
- 1.16 Acres
- $796,727 per Acre
5330 Dr Martin Luther King jr Blvd, Anderson, IN 46013
5330 Dr Martin Luther King jr Blvd, Anderson, IN 46013 -
$15,000
- Land
- 6,098 Sq Ft
- $107,143 per Acre
0 N 14th St, Elwood, IN 46036
0 N 14th St, Elwood, IN 46036 -
$275,000
- Land
- 1.31 Acres
- $210,245 per Acre
5330 Dr Martin Luther King jr Blvd, Anderson, IN 46013
5330 Dr Martin Luther King jr Blvd, Anderson, IN 46013 -
$250,000
- Land
- 0 Sq Ft
00 W Fall Creek Dr, Pendleton, IN 46064
00 W Fall Creek Dr, Pendleton, IN 46064 -
$50,000
- Land
- 14,810 Sq Ft
- $147,059 per Acre
0 N C St at N 10th St, Elwood, IN 46036
0 N C St at N 10th St, Elwood, IN 46036 -
$11,497,660
- Land
- 148.88 Acres
- $77,228 per Acre
9007 S Indiana 13 & Indiana 38 Hwy, Lapel, IN 46051
9007 S Indiana 13 & Indiana 38 Hwy, Lapel, IN 46051 -
$7,900
- Land
- 3,049 Sq Ft
- $112,857 per Acre
0 Delaware St, Anderson, IN 46016
0 Delaware St, Anderson, IN 46016
Showing Results 81 - 110, Page 3 of 3