$1,200,000
- Land
- 1.07 Acres
- $1,121,495 per Acre
513 Hampton Way, Richmond, KY 40475
513 Hampton Way, Richmond, KY 40475$1,200,000
513 Hampton Way, Richmond, KY 40475
513 Hampton Way, Richmond, KY 40475$365,000
253 Percheron Dr, Richmond, KY 40475
Steve Nichols Keller Williams Collective
$449,000
981 Mule Shed Ln, Richmond, KY 40475
Team Farthing - Mitch Farthing Southern Legacy Realty
$354,929
2040 Coachman Dr, Richmond, KY 40475
Ben Cox DRH Realty of Kentucky, LLC
$429,900
136 Ivy Creek Dr, Richmond, KY 40475
Amanda Marcum Berkshire Hathaway HomeServices Foster Realtors
$549,900
217 Carhartt Dr, Richmond, KY 40475
Kim Caywood The Real Estate Co.
$351,900
551 Chickasaw Dr, Richmond, KY 40475
Deanna Applegate Keller Williams Legacy Group
$394,000
315 Waco Heights, Waco, KY 40385
Robert Little Red River Gorge Real Estate
$409,900
329 Sydney Way, Richmond, KY 40475
Sabra Webster Keller Williams Legacy Group
$599,000
302 Apricot Ct, Richmond, KY 40475
Kristy Hall The Agency
$475,000
409 N Creek Ct, Richmond, KY 40475
Jonathan Noel Noel Auctioneers and Real Estate Advisors
$384,900
1104 Mission Dr, Richmond, KY 40475
Dawn Bozee Lifstyl Real Estate
$340,000
299 Fentress Ln, Berea, KY 40403
Meggan Batey Keller Williams Legacy Group
$349,900
115 Cedar Dr, Berea, KY 40403
Devin Ramsey Berkshire Hathaway HomeServices Foster Realtors
$399,900
122 Saddlebrook Cir, Berea, KY 40403
Jennifer Ray RE/MAX Elite Lexington
$345,000
617 Fairfax Ln, Richmond, KY 40475
Tina French The Real Estate Co.
$359,900
609 Comanche Dr, Richmond, KY 40475