$39,900
- Land
- 4.92 Acres
- $8,110 per Acre
0 Road L2 Unit SUN243494, Olpe, KS 66865
0 Road L2 Unit SUN243494, Olpe, KS 66865Explore Similar Homes Within 10 Miles of Madison, KS
$39,900
0 Road L2 Unit SUN243494, Olpe, KS 66865
0 Road L2 Unit SUN243494, Olpe, KS 66865$123,456,789
0 Rd 30 & Rd W Unit 11739439, Hartford, KS 66854
0 Rd 30 & Rd W Unit 11739439, Hartford, KS 66854$123,456,789
0 Rd 40 & Rd W Unit 11739516, Hartford, KS 66854
0 Rd 40 & Rd W Unit 11739516, Hartford, KS 66854$369,900
763 Road T, Hartford, KS 66854
Jeff Williams RE/MAX EK Real Estate
$123,456,789
322 Road W, Hartford, KS 66854
322 Road W, Hartford, KS 66854