$160,000 Sold Apr 10, 2026
1043 Patterson St, Madisonville, TN 37354
- 4 Beds
- 3 Baths
- 1,800 Sq Ft
- Built 2004
Last Sold Summary
- 11% Below List Price
- $89/SF
- 7 Days On Market
Current Estimated Value $183,853
Last Listing Agent Kenny Phillips Powell Auction & Realty,LLC
1043 Patterson St, Madisonville, TN 37354