$394,900
- 4 Beds
- 3.5 Baths
- 2,508 Sq Ft
40654 Goldeneye Place, Magnolia, TX 77354
Karen Hernandez
HomeSmart
(346) 676-5825
$394,900
40654 Goldeneye Place, Magnolia, TX 77354
Karen Hernandez
HomeSmart
(346) 676-5825
$685,000
15391 Ringbill Way, Magnolia, TX 77354
Jessica Ayala
Styled Real Estate
(281) 626-7891
$255,000
40704 Guillemont Ln, Magnolia, TX 77354
Sean Arago
1 Percent Lists Apex
(346) 679-8282
$707,000
16571 Branchers Dr, Magnolia, TX 77354
16571 Branchers Dr, Magnolia, TX 77354$714,000
16558 Branchers Dr, Magnolia, TX 77354
16558 Branchers Dr, Magnolia, TX 77354$543,542
306 Eastern Towhee Ct, Magnolia, TX 77354
306 Eastern Towhee Ct, Magnolia, TX 77354$574,990
16559 Branchers Dr, Magnolia, TX 77354
16559 Branchers Dr, Magnolia, TX 77354$369,990
39521 Yellow Bill Ct, Pinehurst, TX 77354
39521 Yellow Bill Ct, Pinehurst, TX 77354$299,990
15130 Bank Swallow Place, Magnolia, TX 77354
15130 Bank Swallow Place, Magnolia, TX 77354
$579,990
16570 Branchers Dr, Magnolia, TX 77354
16570 Branchers Dr, Magnolia, TX 77354$389,690
16490 Branchers Dr, Magnolia, TX 77354
16490 Branchers Dr, Magnolia, TX 77354$279,990
15463 Park Perch Place, Magnolia, TX 77354
15463 Park Perch Place, Magnolia, TX 77354$390,000
40207 Bay Warbler Way, Magnolia, TX 77354
Matthew Guzman
RE/MAX Universal
(346) 443-5769
$279,990
15435 Park Perch Place, Magnolia, TX 77354
15435 Park Perch Place, Magnolia, TX 77354$299,990
15103 Bank Swallow Place, Magnolia, TX 77354
15103 Bank Swallow Place, Magnolia, TX 77354$482,872
302 Marsh Wren Way, Magnolia, TX 77354
302 Marsh Wren Way, Magnolia, TX 77354$499,900
2586P Plan at Audubon Park 60', Magnolia, TX 77354
$404,900
2026P Plan at Audubon Park 45', Magnolia, TX 77354
$467,000
The Leon Plan at Audubon - 60’s - Garden Homes, Magnolia, TX 77354
$531,900
2678P Plan at Audubon Park 60', Magnolia, TX 77354
$889,900
107 Shoveler Duck Way, Magnolia, TX 77354
$693,900
4098P Plan at Audubon Park 70', Magnolia, TX 77354
$767,000
Lauren II Plan at Audubon - Audubon - 80', Magnolia, TX 77354