$1,475,000
- Land
- 2.19 Acres
- $673,516 per Acre
322 Stoney Knoll Ln, Berwyn, PA 19312
322 Stoney Knoll Ln, Berwyn, PA 19312$1,475,000
322 Stoney Knoll Ln, Berwyn, PA 19312
322 Stoney Knoll Ln, Berwyn, PA 19312$849,900
135 Bryn Mawr Ave, Newtown Square, PA 19073
Elton Lika CG Realty, LLC
$2,195,000
336 Thornbrook Ave, Bryn Mawr, PA 19010
Danielle O'Connor Compass RE
$154,900
400 Glendale Rd Unit A22, Havertown, PA 19083
Marianna Rende Compass RE
$975,000
1018 Darby Paoli Rd, Berwyn, PA 19312
Carter Murdoch BHHS Fox & Roach-Rosemont
$995,000
311 Oak Hill Ln, Newtown Square, PA 19073
Susan Blumenthal BHHS Fox & Roach Wayne-Devon
$1,549,000
700 Camp Woods Rd, Villanova, PA 19085
II Hwan (Steven) Kim, ABR, CNHS, MCNE BHHS Fox & Roach-Blue Bell
$684,900
346 Morris Rd, Wayne, PA 19087
Richard Cassell KW Empower
$169,000
1001 City Ave Unit W-1003, Wynnewood, PA 19096
Damon Michels KW Main Line - Narberth
$725,000
2 Booth Ln Unit 6, Haverford, PA 19041
Cyndi Chong Keller Williams Real Estate-Blue Bell
$665,000
349 Glen Gary Dr, Havertown, PA 19083
Nicole Ritchie BHHS Fox & Roach-Media
$939,900
624 Lawson Ave, Havertown, PA 19083
Shaquiyyah Jenkins Domain Real Estate Group, LLC
$175,000
1001 City Ave Unit EC801, Wynnewood, PA 19096
Alisha Lan Canaan Realty Services INC
$1,475,000
1335 Valley Rd, Villanova, PA 19085
Lavinia Smerconish Compass RE
$510,000
1305 Center Rd, Drexel Hill, PA 19026
Kriston Mccard Realty Mark Cityscape-King of Prussia
$3,450,000
517 Fishers Rd, Bryn Mawr, PA 19010
Lone Spillard Compass RE
$399,000
101 Montgomery Ave Unit B-2, Bala Cynwyd, PA 19004