$300,000
- Land
- 25.66 Acres
- $11,691 per Acre
3265 5600w Unit SOUTH, Malad City, ID 83252
3265 5600w Unit SOUTH, Malad City, ID 83252$300,000
3265 5600w Unit SOUTH, Malad City, ID 83252
3265 5600w Unit SOUTH, Malad City, ID 83252$312,500
3405 5600w, Malad City, ID 83252
3405 5600w, Malad City, ID 83252$585,000
3300 5600w, Malad City, ID 83252
3300 5600w, Malad City, ID 83252$300,000
3265 5600w, Malad City, ID 83252
3265 5600w, Malad City, ID 83252$250,000
5500 S 4100 W, Malad City, ID 83252
5500 S 4100 W, Malad City, ID 83252$475,000
1044 W Samaria Ln, Malad City, ID 83252
Kindra McKee Premier Properties Real Estate Co.
$414,900
Approx 3000 N. 5600w, Malad City, ID 83252
Approx 3000 N. 5600w, Malad City, ID 83252$1,100,000
Samaria Ln, Malad City, ID 83252
Samaria Ln, Malad City, ID 83252$559,000
1918 N 3400 W, Malad City, ID 83252
Scott Larsen Malad Valley Real Estate
$350,000
1098 W Samaria Ln, Malad City, ID 83252
1098 W Samaria Ln, Malad City, ID 83252$624,900
1730 N 2400 W, Malad City, ID 83252
Michael Hansen Engel & Volkers Logan, LLC - Idaho
$399,900
685 N 5400 W, Malad City, ID 83252
Scott Larsen Malad Valley Real Estate
$559,900
1918 N 3400 W, Malad City, ID 83252
Scott Larsen Malad Valley Real Estate
$975,000
300 N Canyon Rd, Malad City, ID 83252
300 N Canyon Rd, Malad City, ID 83252$1,850,000
972 W Hwy 38, Malad City, ID 83252
972 W Hwy 38, Malad City, ID 83252$693,000
4111 S 4400 W, Malad City, ID 83252
4111 S 4400 W, Malad City, ID 83252$419,900
1955 S 5400 W, Malad City, ID 83252
Kaydee Scott Equity Real Estate - Bear River