$285,000
60 Edmund Dr, Ballston Spa, NY 12020
- 4 Beds
- 1 Bath
- 1,176 Sq Ft
- Built 1965
Last Sold Summary
- 9% Below List Price
- $242/SF
- 21 Days On Market
Current Estimated Value $298,387
Last Listing Agent Kate Pena Miranda Real Estate Group Inc
60 Edmund Dr, Ballston Spa, NY 12020