Est $444,077
Unlisted Address
- 3 Beds
- 2 Baths
- 1,566 Sq Ft
- Built 1840
Last Sold Summary
- 100% Above List Price
- $142/SF
- 102 Days On Market
- Last Sold Price $222,000
- Jan 16, 2015
Last Listing Agent Mike McCarron Keller Williams Realty-Metropolitan
Est $444,077
Unlisted Address
Last Sold Summary
30 Hanover St Unit 408, Manchester, NH 03101
Last Sold Summary
Last Listing Agent Ronald Dupont Red Oak Apartment Homes, Inc.
64 Merrimack St Unit 4, Manchester, NH 03101
Last Sold Summary
64 Merrimack St Unit 29, Manchester, NH 03101
Last Sold Summary
97 Bridge St Unit 12, Manchester, NH 03101
Last Sold Summary
Last Listing Agent Laura Gamache Keller Williams Realty-Metropolitan
30 Hanover St Unit 401, Manchester, NH 03101
Last Sold Summary
381 Chestnut St Unit 1, Manchester, NH 03101
Last Sold Summary
Last Listing Agent Linda Flewelling Rune Stone Realty
64A Merrimack St Unit 6, Manchester, NH 03101
Last Sold Summary
64 Merrimack St Unit 1, Manchester, NH 03101
Last Sold Summary
30 Hanover St Unit 307, Manchester, NH 03101
Last Sold Summary
64 Merrimack St Unit 21, Manchester, NH 03101
Last Sold Summary
381 Chestnut St Unit 3, Manchester, NH 03101