$60,000
- Land
- 1.96 Acres
- $30,612 per Acre
300 Ledgestone Ridge Ct, Manhattan, KS 66503
300 Ledgestone Ridge Ct, Manhattan, KS 66503$60,000
300 Ledgestone Ridge Ct, Manhattan, KS 66503
300 Ledgestone Ridge Ct, Manhattan, KS 66503$70,000
304 Ledgestone Ridge Ct, Manhattan, KS 66503
304 Ledgestone Ridge Ct, Manhattan, KS 66503$975,000
903 Sunset Ave, Manhattan, KS 66502
Marcel Williams ERA High Pointe Realty
$479,000
2025 College Heights Rd, Manhattan, KS 66502
Mary Scharfe Back Nine Realty
$385,000
5102 Bramblewood Dr, Manhattan, KS 66503
Bria Taddiken-Williams Coldwell Banker Real Estate Advisors
$199,500
2015 Anderson Ave, Manhattan, KS 66502
Marlene Irvine Irvine Real Estate Inc.
$459,900
1001 Sycamore Ln, Manhattan, KS 66502
Kyle Powers EXP Realty, LLC
$49,000
308 Ledgestone Ridge Ct, Manhattan, KS 66503
308 Ledgestone Ridge Ct, Manhattan, KS 66503$145,000
409 Summit Ave, Manhattan, KS 66502
Phil Ryan Ryan & Sons REALTORS
$49,000
400 Ledgestone Ridge Ct, Manhattan, KS 66503
400 Ledgestone Ridge Ct, Manhattan, KS 66503$49,000
320 Ledgestone Ridge Ct, Manhattan, KS 66503
320 Ledgestone Ridge Ct, Manhattan, KS 66503$295,000
2301 Anderson Ave, Manhattan, KS 66502
Marlene Irvine Irvine Real Estate Inc.
$259,900
408 Walters Dr, Manhattan, KS 66502
Brena Childs Key Realty LLC
$669,000
409 Ledgestone Ridge Ct, Manhattan, KS 66503
Christy Walter Hallmark Homes, Inc.
$314,900
238 Westwood Rd, Manhattan, KS 66502
Kyle Powers EXP Realty, LLC
$213,730
1411 Hartford Rd, Manhattan, KS 66502
Trent Siegle Midwest Land Group, LLC