$99,900
- Land
- 1.37 Acres
- $72,686 per Acre
V/L Lot 5 E Shingle Mill Way, Manistee, MI 49660
V/L Lot 5 E Shingle Mill Way, Manistee, MI 49660$99,900
V/L Lot 5 E Shingle Mill Way, Manistee, MI 49660
V/L Lot 5 E Shingle Mill Way, Manistee, MI 49660$74,000
V/L Spruce Ridge Rd, Bear Lake Township, MI 49614
V/L Spruce Ridge Rd, Bear Lake Township, MI 49614$79,900
3004 Nelson St, Manistee, MI 49660
Randy Zakrajsek Five Star Real Estate - Onekama
$14,500
0 Louhi St, Kaleva, MI 49645
0 Louhi St, Kaleva, MI 49645$48,500
Lot 17, W Fairway St, Onekama Township, MI 49675
Lot 17, W Fairway St, Onekama Township, MI 49675$49,900
14638 Pleasanton Hwy, Bear Lake, MI 49614
Brenda Cronan Coldwell Banker ALM REALTY
$90,000
20347 Faylor Rd, Copemish, MI 49625
Lisa Russell Real Estate One Gaylord
$69,900
VL 5 acres 9 Mile Rd, Kaleva, MI 49645
VL 5 acres 9 Mile Rd, Kaleva, MI 49645$41,000
0 Eagle Ridge Cir Unit Lot 102, Onekama Township, MI 49675
0 Eagle Ridge Cir Unit Lot 102, Onekama Township, MI 49675$16,500
0 Bergstrom Dr, Kaleva, MI 49645
0 Bergstrom Dr, Kaleva, MI 49645$32,000
0 W Starlight Ridge Cir Unit 62, Onekama Township, MI 49675
0 W Starlight Ridge Cir Unit 62, Onekama Township, MI 49675$70,000
Lot 8 Renaissance Dr, Manistee Township, MI 49660
Lot 8 Renaissance Dr, Manistee Township, MI 49660$42,900
3100 Switalski Rd, Manistee Township, MI 49660
3100 Switalski Rd, Manistee Township, MI 49660$49,900
0 Steinberg Rd Unit 26007264, Wellston, MI 49689
0 Steinberg Rd Unit 26007264, Wellston, MI 49689$15,500
1 Louhi St, Kaleva, MI 49645