$350,000
- Land
- 14.34 Acres
- $24,407 per Acre
6838 U S 2, Manistique, MI 49854
6838 U S 2, Manistique, MI 49854$350,000
6838 U S 2, Manistique, MI 49854
6838 U S 2, Manistique, MI 49854$50,000
TBD Deer ST. Deer St, Manistique, MI 49854
TBD Deer ST. Deer St, Manistique, MI 49854$235,000
TBD N Cedar St, Manistique, MI 49854
TBD N Cedar St, Manistique, MI 49854$60,000
TBD Hiawatha Station Rd, Manistique, MI 49854
TBD Hiawatha Station Rd, Manistique, MI 49854$149,500
tbd Barques Point, Manistique, MI 49854
tbd Barques Point, Manistique, MI 49854$224,500
tbd Peninsula Acres Rd, Manistique, MI 49854
tbd Peninsula Acres Rd, Manistique, MI 49854$159,500
tbd Barques Point, Manistique, MI 49854
tbd Barques Point, Manistique, MI 49854$10,900
TBD Co Rd 441, Manistique, MI 49854
TBD Co Rd 441, Manistique, MI 49854$10,000
Parcel 1 Michigan Ave, Manistique, MI 49854
Parcel 1 Michigan Ave, Manistique, MI 49854$11,000
Parcel 2 Michigan Ave, Manistique, MI 49854
Parcel 2 Michigan Ave, Manistique, MI 49854$25,000
Parcel 1-3 Michigan Ave, Manistique, MI 49854
Parcel 1-3 Michigan Ave, Manistique, MI 49854$32,500
TBD Cord 440, Manistique, MI 49854
TBD Cord 440, Manistique, MI 49854$11,000
Parcel 1 Michigan Ave, Manistique, MI 49854
Parcel 1 Michigan Ave, Manistique, MI 49854$350,000
6838 U S Highway 2, Manistique, MI 49854
6838 U S Highway 2, Manistique, MI 49854$32,500
TBD Leduc Rd Unit Lot 3, Manistique, MI 49854
TBD Leduc Rd Unit Lot 3, Manistique, MI 49854$17,500
TBD N State Hwy M-94 Hwy, Manistique, MI 49854
TBD N State Hwy M-94 Hwy, Manistique, MI 49854$32,500