$1,800,000
- Land
- 2.09 Acres
- $862,275 per Acre
0 Old Hwy 20 Hwy S Unit ACT5706372, Manor, TX 78653
0 Old Hwy 20 Hwy S Unit ACT5706372, Manor, TX 78653$1,800,000
0 Old Hwy 20 Hwy S Unit ACT5706372, Manor, TX 78653
0 Old Hwy 20 Hwy S Unit ACT5706372, Manor, TX 78653$574,950 New Construction
19104 Ariel Elena Way, Pflugerville, TX 78660
$345,000
13700 Dismuke Dr, Manor, TX 78653
Joe Jarusinsky Keller Williams - Lake Travis
$310,000 New Construction
16804 Sonoma Breeze Dr, Manor, TX 78653
$329,995 New Construction
Plan 2200 at Mustang Valley, Manor, TX 78653
$340,000
14505 Pernella Rd, Manor, TX 78653
Kristi Plotkin eXp Realty, LLC
$295,000
19716 W T Gallaway St, Manor, TX 78653
Crystal Cruz Horizon Realty
$2,200,100
12154 New Sweden Church Rd, Manor, TX 78653
12154 New Sweden Church Rd, Manor, TX 78653$284,000
14601 Shooter McGavin Dr, Manor, TX 78653
Joshua Larios Chavez Pure Realty
$399,990 New Construction
Lamar Plan at Saddle Ridge at Wildhorse Ranch, Manor, TX 78653
$409,990 New Construction
The Courtland Plan at Monarch Ranch, Manor, TX 78653
$500,000
11407 Aus Tex Acres Ln, Manor, TX 78653
11407 Aus Tex Acres Ln, Manor, TX 78653$299,990
13313 Marie Ln, Manor, TX 78653
Paula Aguilar All City Real Estate Ltd. Co
$395,000
12713 Oxford Vineyard Ln, Manor, TX 78653
Staci Cantu Central Metro Realty
$331,760 New Construction
15100 Garrano Way, Manor, TX 78653
$474,990 New Construction
17616 Rolling Dr, Manor, TX 17616
$495,000
13720 Heartland Dr, Manor, TX 78653
Alison Elliott Kuper Sotheby's Int'l Realty
$295,000
12732 Wedding, Manor, TX 78653