$294,000 Sold Apr 06, 2026
95 Decker St, Mansfield, PA 16933
- 3 Beds
- 2.5 Baths
- 2,262 Sq Ft
- Built 1963
Last Sold Summary
- 2% Below List Price
- $130/SF
- 47 Days On Market
Current Estimated Value $284,772
Last Listing Agent John Johnston Penn Oak Realty
95 Decker St, Mansfield, PA 16933