$50,000
- Land
- 1.56 Acres
- $32,051 per Acre
Lot 29 Key Largo Ln, Manson, NC 27553
Lot 29 Key Largo Ln, Manson, NC 27553$50,000
Lot 29 Key Largo Ln, Manson, NC 27553
Lot 29 Key Largo Ln, Manson, NC 27553$100,000
Lot 6 Aruba Ln, Manson, NC 27553
Lot 6 Aruba Ln, Manson, NC 27553$45,000
Lot 31 Key Largo Ln, Manson, NC 27553
Lot 31 Key Largo Ln, Manson, NC 27553$50,000
Lot 10 Aruba Ln, Manson, NC 27553
Lot 10 Aruba Ln, Manson, NC 27553$245,000
317 Doc Ln, Middleburg, NC 27553
317 Doc Ln, Middleburg, NC 27553$75,000
Lot 18 Key Largo Ln, Manson, NC 27553
Lot 18 Key Largo Ln, Manson, NC 27553$219,900
523 County Line Rd, Manson, NC 27553
Rob Partin Long & Foster Real Estate INC/Raleigh
$50,000
Lot 26 Key Largo Ln, Manson, NC 27553
Lot 26 Key Largo Ln, Manson, NC 27553$35,000
Lot 13 Key Largo Ln, Manson, NC 27553
Lot 13 Key Largo Ln, Manson, NC 27553$50,000
Lot 15 Key Largo Ln, Manson, NC 27553
Lot 15 Key Largo Ln, Manson, NC 27553$40,000
Lot 14 Key Largo Ln, Manson, NC 27553
Lot 14 Key Largo Ln, Manson, NC 27553$50,000
Lot 30 Key Largo Ln, Manson, NC 27553
Lot 30 Key Largo Ln, Manson, NC 27553$50,000
Lot 28 Key Largo Ln, Manson, NC 27553
Lot 28 Key Largo Ln, Manson, NC 27553$100,000
Lot 19 Key Largo Ln, Manson, NC 27553
Lot 19 Key Largo Ln, Manson, NC 27553$50,000
Lot 38 Aruba Ln, Manson, NC 27553
Lot 38 Aruba Ln, Manson, NC 27553Showing Results 41 - 55, Page 2 of 2