$999,500
- Land
- 200 Acres
- $4,998 per Acre
10 County Road 331, Maplesville, AL 36750
10 County Road 331, Maplesville, AL 36750$999,500
10 County Road 331, Maplesville, AL 36750
10 County Road 331, Maplesville, AL 36750$152,000
0 US Hwy 82, Maplesville, AL 36750
0 US Hwy 82, Maplesville, AL 36750$30,000
Cr 324 Unit CR 17 & Perry Stone, Maplesville, AL 36750
Cr 324 Unit CR 17 & Perry Stone, Maplesville, AL 36750$275,000
0 Co Rd 359 Unit 25541611, Maplesville, AL 36750
0 Co Rd 359 Unit 25541611, Maplesville, AL 36750$275,000
0 Co Rd 359 Unit 27255161, Maplesville, AL 36750
0 Co Rd 359 Unit 27255161, Maplesville, AL 36750$517,500
0 County Road 15 Unit 26624210, Maplesville, AL 36750
0 County Road 15 Unit 26624210, Maplesville, AL 36750$275,000
0 Highway 82 Unit 21443588, Maplesville, AL 36750
0 Highway 82 Unit 21443588, Maplesville, AL 36750$118,000
0 County Road 336 Unit 21429864, Maplesville, AL 36750
0 County Road 336 Unit 21429864, Maplesville, AL 36750$39,900
0 County Road 863 Unit 21444088, Stanton, AL 36790
0 County Road 863 Unit 21444088, Stanton, AL 36790$517,500
000 County Road 15, Maplesville, AL 36750
000 County Road 15, Maplesville, AL 36750$219,900
0 County Road 15 Unit 21444162, Maplesville, AL 36750
0 County Road 15 Unit 21444162, Maplesville, AL 36750$360,000
0 County Road 328 Unit 21445679, Maplesville, AL 36750
0 County Road 328 Unit 21445679, Maplesville, AL 36750$98,000
0 County Road 351 Unit 21446613, Maplesville, AL 36750
0 County Road 351 Unit 21446613, Maplesville, AL 36750$500,000
0 Hwy 91 Unit 21452699, Maplesville, AL 36750