$1,147,930
- Land
- 157.64 Acres
- $7,282 per Acre
763 Xavier Rd, Mapleton, KS 66754
763 Xavier Rd, Mapleton, KS 66754$1,147,930
763 Xavier Rd, Mapleton, KS 66754
763 Xavier Rd, Mapleton, KS 66754$100,000
000 Yale Rd, Bronson, KS 66716
000 Yale Rd, Bronson, KS 66716$650,000
1194-1198 Unity Rd, Mapleton, KS 66754
1194-1198 Unity Rd, Mapleton, KS 66754$342,000
2237 Highway 7, Fort Scott, KS 66701
2237 Highway 7, Fort Scott, KS 66701$688,000
00000 Zinc Rd, Mapleton, KS 66754
00000 Zinc Rd, Mapleton, KS 66754$74,900
13 E Lakeview Rd, Franklin Township, KS 66754
13 E Lakeview Rd, Franklin Township, KS 66754$149,000
29 & 31 N Lakeview Rd, Franklin, KS 66754
29 & 31 N Lakeview Rd, Franklin, KS 66754