$100,000
- Land
- 1.02 Acres
- $98,039 per Acre
00XX N 253rd Ln, Morristown, AZ 85342
00XX N 253rd Ln, Morristown, AZ 85342$100,000
00XX N 253rd Ln, Morristown, AZ 85342
00XX N 253rd Ln, Morristown, AZ 85342$114,900
6209 E Mckellips Rd Unit 330, Mesa, AZ 85215
Becky Enger Palmas Del Sol
$165,000
2821 E Adams St, Phoenix, AZ 85034
Sean Heideman Position Realty
$125,600
4700 E Main St Unit 728, Mesa, AZ 85205
Alicia Sanchez Mesa Regal
$199,000
10619 W Highwood Ln, Sun City, AZ 85373
Andre Guzman Valley King Properties, LLC
$199,000
650 N Hawes Rd Unit 3223, Mesa, AZ 85207
Kurt Kominski Realty ONE Group
$110,000
000 W Calle de Baca Unit 1, Wittmann, AZ 85361
000 W Calle de Baca Unit 1, Wittmann, AZ 85361$120,000
2550 S Ellsworth Rd Unit 183, Mesa, AZ 85209
Diana Gonzales Las Palmas Grand
$122,000
0 N 18th St Unit 6955487, New River, AZ 85087
0 N 18th St Unit 6955487, New River, AZ 85087$184,900
400 W Baseline Rd Unit 251, Tempe, AZ 85283
Michael Wilson Chaparral Village
$145,000
33XXX N 141st St, Scottsdale, AZ 85262
33XXX N 141st St, Scottsdale, AZ 85262$110,000
10960 N 67th Ave Unit 92, Glendale, AZ 85304
Marie Shafer Realty ONE Group
$148,000
9431 E Coralbell Ave Unit 139, Mesa, AZ 85208
Jared English Congress Realty, Inc.
$118,000
2233 E Behrend Dr Unit 227, Phoenix, AZ 85024
Sam Pollina Fathom Realty Elite
$159,900
2929 E Main St Unit 219, Mesa, AZ 85213
Mike Tetreault West USA Realty
$111,500
3403 E Main St Unit 2716, Mesa, AZ 85213
Kathie Jewett Good Life
$159,000
2233 E Behrend Dr Unit 15, Phoenix, AZ 85024
Sam Pollina Fathom Realty Elite