$605,280
457 Marina Heights Dr, Marina, CA 93933
- 3 Beds
- 2.5 Baths
- 1,768 Sq Ft
- Built 2023
Last Sold Summary
- $342/SF
- 2 Days On Market
Current Estimated Value $612,669
Last Listing Agent Sergio Silva The Silva Agency
457 Marina Heights Dr, Marina, CA 93933