$2,750,000
- Land
- 522 Acres
- $5,268 per Acre
0001 Highway 3, Lambert, MS 38643
0001 Highway 3, Lambert, MS 38643$2,750,000
0001 Highway 3, Lambert, MS 38643
0001 Highway 3, Lambert, MS 38643$35,000
0 Covington Rd, Marks, MS 38646
0 Covington Rd, Marks, MS 38646$1,760,000
0 Airport Rd, Marks, MS 38646
0 Airport Rd, Marks, MS 38646$389,999
0 Jossell Rd, Marks, MS 38646
0 Jossell Rd, Marks, MS 38646$890,000
10600 Highway 3, Lambert, MS 38643
10600 Highway 3, Lambert, MS 38643$31,820
12 Eldorado Dr, Lambert, MS 38643
Pamela Redmond Butler P.A.M. Realty LLC
$124,900
541 Pecan St, Marks, MS 38646
Lajarva Echols Crye-Leike Hernando
$159,500
502 10th St, Lambert, MS 38643
Timothy Tackett Tackett Real Estate LLC