$60,000
- Land
- 1.45 Acres
- $41,322 per Acre
TBD County Road 173, Marlin, TX 76661
TBD County Road 173, Marlin, TX 76661$60,000
TBD County Road 173, Marlin, TX 76661
TBD County Road 173, Marlin, TX 76661$215,000
322 Capps St, Marlin, TX 76661
Jeb Bryant The Real Estate Power Houses
$89,900
518 Clark St, Marlin, TX 76661
Monica Gonzales Graceland Real Estate
$205,000
101 County Road 101, Marlin, TX 76661
101 County Road 101, Marlin, TX 76661$49,900
419 Coleman St, Marlin, TX 76661
Edward Mcclintick Joseph Walter Realty, LLC
$155,000
102 E Southland Ave, Marlin, TX 76661
Belen Ruiz Eagles International Realty, LLC
$52,900
Lot 4 County Road 173, Marlin, TX 76661
Lot 4 County Road 173, Marlin, TX 76661$49,900
Lot 1 County Road 173, Marlin, TX 76661
Lot 1 County Road 173, Marlin, TX 76661$100,000
TBD County Road 129, Marlin, TX 76661
TBD County Road 129, Marlin, TX 76661$375,000
416 Capps St, Marlin, TX 76661
Mercedes Lane Agents Of Texas, LLC
$525,000
HWY 6 Highway 6, Marlin, TX 76661
HWY 6 Highway 6, Marlin, TX 76661$289,999
Tbd County Road 155, Marlin, TX 76661
Tbd County Road 155, Marlin, TX 76661$188,900
Tract 4 County Road 254, Marlin, TX 76661
Tract 4 County Road 254, Marlin, TX 76661$5,195,686
CR 223 Cr 229, Marlin, TX 76661
CR 223 Cr 229, Marlin, TX 76661$255,000
00 N Hwy Business 6 Hwy N, Marlin, TX 76661
00 N Hwy Business 6 Hwy N, Marlin, TX 76661$35,000
9999 County Road 2884, Marlin, TX 76661
Marcus Nelson United Real Estate Frisco
$10,000
9999 Bus Hwy 6, Marlin, TX 76661
9999 Bus Hwy 6, Marlin, TX 76661$89,900