$26,000
- Land
- 1.09 Acres
- $23,853 per Acre
2405 Hynson Springs Rd, Marshall, TX 75670
2405 Hynson Springs Rd, Marshall, TX 75670$26,000
2405 Hynson Springs Rd, Marshall, TX 75670
2405 Hynson Springs Rd, Marshall, TX 75670$775,000
3843 Farm To Market 2199, Marshall, TX 75672
Jay Terry
United Country H5 Auction & Realty
(903) 918-9121
$615,000
847 Calloway Rd, Marshall, TX 75670
Karl Crawford
Keller Williams Realty-Tyler
(430) 234-3755
$775,000
3843 Fm 2199 S, Marshall, TX 75672
Jay Terry
United Country H5 Auction and Realty
(430) 300-0197
$529,000
TBD Fm 3001, Marshall, TX 75670
TBD Fm 3001, Marshall, TX 75670$232,775
TBD Pumpkin Center Rd Unit Corner of Pumpkin Ce, Marshall, TX 75672
TBD Pumpkin Center Rd Unit Corner of Pumpkin Ce, Marshall, TX 75672$215,750
2446 Blocker Rd, Marshall, TX 75672
Jason Brown
TX Farms & Ranches/Park Village
(430) 300-0977
$110,000
503 Cypress St, Marshall, TX 75670
Laura McDaniel
Ember Realty
(430) 288-6257
$221,400
2346 Blocker Rd, Marshall, TX 75672
Jason Brown
TX Farms & Ranches/Park Village
(430) 202-6292
$120,000
800 High St, Marshall, TX 75670
Maria Sauseda
Century 21 A Select Group
(430) 237-3771
$599,750
2188 Harkins Ln, Marshall, TX 75672
2188 Harkins Ln, Marshall, TX 75672$90,000
155 Scottsville Crossing Loop, Marshall, TX 75672
155 Scottsville Crossing Loop, Marshall, TX 75672$175,000
202 S Allen Blvd, Marshall, TX 75670
Jason Brown
TX Farms & Ranches/Park Village
(430) 262-7834
$990,000
6119 Interstate 20 Service Rd, Waskom, TX 75692
Clay Allen Clay Allen Real Estate