$319,900
- Land
- 42.42 Acres
- $7,541 per Acre
1127 Lcr 607, Mart, TX 76664
1127 Lcr 607, Mart, TX 76664$319,900
1127 Lcr 607, Mart, TX 76664
1127 Lcr 607, Mart, TX 76664$350,000
4748 Battle Lake Rd, Mart, TX 76664
4748 Battle Lake Rd, Mart, TX 76664$145,000
2299 Battle Lake Rd, Mart, TX 76664
2299 Battle Lake Rd, Mart, TX 76664$499,000
Tbd Highway 164, Mart, TX 76664
Tbd Highway 164, Mart, TX 76664$145,000
4748 Battle Lake Rd, Mart, TX 76664
4748 Battle Lake Rd, Mart, TX 76664$374,900
TBD Lcr 609, Mart, TX 76664
TBD Lcr 609, Mart, TX 76664$30,000
612 S Criswell St, Mart, TX 76664
612 S Criswell St, Mart, TX 76664$499,900
1258 Steinke Rd, Mart, TX 76664
1258 Steinke Rd, Mart, TX 76664$499,000
TBD Texas 164, Mart, TX 76664
TBD Texas 164, Mart, TX 76664$15,000
TBD E Travis St, Mart, TX 76664
TBD E Travis St, Mart, TX 76664$35,000
509 E Navarro Ave, Mart, TX 76664
509 E Navarro Ave, Mart, TX 76664$38,000
301 N Waco St, Mart, TX 76664
301 N Waco St, Mart, TX 76664$26,000
312 N Waco St, Mart, TX 76664
312 N Waco St, Mart, TX 76664$67,000
TBD E Cowan St Unit 26, Mart, TX 76664
TBD E Cowan St Unit 26, Mart, TX 76664$1,749,000
375 Lcr 358, Mart, TX 76664
375 Lcr 358, Mart, TX 76664$48,000
303 N Waco St, Mart, TX 76664
303 N Waco St, Mart, TX 76664$75,000
TBD S Booth St Unit 16, Mart, TX 76664
TBD S Booth St Unit 16, Mart, TX 76664$105,000
TBD E Cowan St Unit 24, Mart, TX 76664
TBD E Cowan St Unit 24, Mart, TX 76664$145,000
TBD 11 acres Battle Lake Rd, Mart, TX 76664
TBD 11 acres Battle Lake Rd, Mart, TX 76664$350,000
TBD 33.57 acres Battle Lake Rd, Mart, TX 76664