$115,000 Sold Aug 25, 2025
812 Virginia St, Martins Ferry, OH 43935
- 2 Beds
- 1 Bath
- 1,216 Sq Ft
- Built 1900
Last Sold Summary
- $95/SF
- 34 Days On Market
Current Estimated Value $119,280
Last Listing Agent Sarah Faldowski RE/MAX Broadwater
812 Virginia St, Martins Ferry, OH 43935