$479,900
389 Hooker Farm Rd, Martinsville, VA 24112
- 4 Beds
- 4.5 Baths
- 3,162 Sq Ft
- Built 1971
Last Sold Summary
- $152/SF
- 0 Days On Market
Current Estimated Value $472,474
Last Listing Agent Amy Guilliams KW Martinsville
389 Hooker Farm Rd, Martinsville, VA 24112