$699,000
- 4 Beds
- 2.5 Baths
- 3,597 Sq Ft
1722 Windsor Place, Louisville, KY 40204
Arijan Kevric Housing Associates
$699,000
1722 Windsor Place, Louisville, KY 40204
Arijan Kevric Housing Associates
$452,470
1903 Washington Blvd, Lyndon, KY 40242
Raeleen Simpson USellis Realty Incorporated
$425,000
3532 Brockton Ln, Louisville, KY 40220
Todd Potter ALS Realty
$275,000
1949 Payne St, Louisville, KY 40206
Daniel Marrese Greystone Realtors
$209,900
2043 Douglass Blvd Unit 21, Louisville, KY 40205
Tonja Aaron-Wells Keller Williams Louisville
$220,000
1412 Willow Ave Unit 56, Louisville, KY 40204
Brooke Crum Six Degrees Real Estate, LLC
$280,000
1201 Abbeywood Rd, Louisville, KY 40222
Michal Kruger Ardan Realty
$650,000
209 E Chestnut St, Jeffersonville, IN 47130
Sara Lopp Dietrich Lopp Real Estate Brokers
$187,500
223 Perrin Ln, Jeffersonville, IN 47130
Chandler Dale
$240,000
2126 Village Dr Unit 5, Louisville, KY 40205
The Beckman Group Lenihan Sotheby's Int'l Realty
$1,695,000
1802 Park Boundary Rd, Louisville, KY 40205
Melanie Galloway & Associates Lenihan Sotheby's Int'l Realty
$339,900
2345 Sycamore Ave, Louisville, KY 40206
Kellyanna Young Semonin Realtors
$145,999
3080 Wooded Way, Jeffersonville, IN 47130
Jennifer Pierce RE/MAX FIRST
$254,000
303 Savannah Nicole Dr, Jeffersonville, IN 47130
Aubrey Bonham RE/MAX FIRST
$375,000
2020 Emerson Ave, Louisville, KY 40205
Janice Alvey JAG Realty, Inc.
$599,000
6415 Glenwood Rd, Louisville, KY 40222
Jennifer O'Brien EXP Realty LLC
$249,900
711 Saratoga Dr, Jeffersonville, IN 47130
Julie Dulaney Real Estate Unlimited
$425,000
3334 Breckenridge Ln, Louisville, KY 40220
Todd Potter ALS Realty
$625,000
703 Rubel Ave, Louisville, KY 40204
Madison Meredith Winner Realty
$334,900 Open House 5/21
238 Mulberry St, Jeffersonville, IN 47130
Courtney Crofford Lopp Real Estate Brokers
$149,900
1971 Richmond Dr, Louisville, KY 40205
1971 Richmond Dr, Louisville, KY 40205$545,000
1222 E Broadway, Louisville, KY 40204
Madison Meredith Winner Realty
$540,000
1202 Wellington Place, Louisville, KY 40207
James Daniel Conner Kentucky Select Properties
$70,000
1311 Ormsby Ln, Grymr-Devndle, KY 40222
1311 Ormsby Ln, Grymr-Devndle, KY 40222$67,500
1307 Ormsby Ln, Grymr-Devndle, KY 40222
1307 Ormsby Ln, Grymr-Devndle, KY 40222$67,500
1305 Ormsby Ln, Grymr-Devndle, KY 40222
1305 Ormsby Ln, Grymr-Devndle, KY 40222$67,500
1303 Ormsby Ln, Louisville, KY 40222
1303 Ormsby Ln, Louisville, KY 40222$7,000,000
4000 Utica Pike, Jeffersonville, IN 47130
4000 Utica Pike, Jeffersonville, IN 47130$435,000
222 E Witherspoon St Unit 806, Louisville, KY 40202
Ann James Kentucky Select Properties
$730,000
5204 Moccasin Trail, Louisville, KY 40207
Bradley Bringardner Lenihan Sotheby's Int'l Realty
$357,000
245 Pope St, Louisville, KY 40206
Jani Szukk RE/MAX Premier Properties
$219,999
3403 Highland Preserve Way, Louisville, KY 40205
3403 Highland Preserve Way, Louisville, KY 40205$250,000
1407 E Washington St, Louisville, KY 40206
Nicole Ferreri Schuler Bauer Real Estate Services ERA Powered
$949,000
1110 Logan St, Louisville, KY 40204
Antecia Whitehead Inclusive Realty, LLC
$489,500
1407 E Washington St, Louisville, KY 40206
$229,900
2011 Frankfort Ave Unit 303, Louisville, KY 40206
Sam Stone Lenihan Sotheby's Int'l Realty
$120,000
198 Crescent Ave Unit 13, Louisville, KY 40206
Brandon Cooper EXP Realty LLC
$239,500
1409 E Washington St, Louisville, KY 40206
$275,000
218 Mulberry St, Jeffersonville, IN 47130
Fancy Fulton-Smith RE/MAX FIRST
$257,500
753 S Shelby St, Louisville, KY 40203
Shaun Wallace 1 Percent Lists Purple Door
Showing Results 361 - 400, Page 10 of 14