$410,000 Last List Price Sold Apr 23, 2026
189 Private Road 638 Unit 42, Matagorda, TX 77457
- 3 Beds
- 2 Baths
- 1,300 Sq Ft
- Built 1982
Last Sold Summary
- $315/SF
- 82 Days On Market
Last Listing Agent Jody & David Cassady Full Stringer Realty
189 Private Road 638 Unit 42, Matagorda, TX 77457