$60,000
- Land
- 2.03 Acres
- $29,557 per Acre
168 Kings Crest Ln, Pelham, AL 35124
168 Kings Crest Ln, Pelham, AL 35124$60,000
168 Kings Crest Ln, Pelham, AL 35124
168 Kings Crest Ln, Pelham, AL 35124$345,000
3148 Oakridge Way, Chelsea, AL 35043
3148 Oakridge Way, Chelsea, AL 35043$329,900
4637 Chelsea Rd, Chelsea, AL 35043
4637 Chelsea Rd, Chelsea, AL 35043$595,000
817 Grey Oaks Cove, Pelham, AL 35124
Allison Beck Lokation Real Estate LLC
$240,000
2048 Lindsay Ln, Chelsea, AL 35043
2048 Lindsay Ln, Chelsea, AL 35043$255,000
3064 Oakridge Way, Chelsea, AL 35043
3064 Oakridge Way, Chelsea, AL 35043$399,000
100 Heritage Pines Blvd, Chelsea, AL 35051
100 Heritage Pines Blvd, Chelsea, AL 35051$185,000
6809 Joinertown Rd, Columbiana, AL 35051
6809 Joinertown Rd, Columbiana, AL 35051$55,000
339 Alta Vista Dr, Chelsea, AL 35043
339 Alta Vista Dr, Chelsea, AL 35043$195,000
3088 Oakridge Way Unit 58, Chelsea, AL 35043
3088 Oakridge Way Unit 58, Chelsea, AL 35043$159,000
712 Hickory Hollow, Chelsea, AL 35043
712 Hickory Hollow, Chelsea, AL 35043$447,900
3755 County Road 331, Columbiana, AL 35051
Billy Rosener Keller Williams Realty Hoover
$255,000
3080 Oakridge Way, Chelsea, AL 35043
3080 Oakridge Way, Chelsea, AL 35043$49,900
547 Woodbridge Trace, Chelsea, AL 35043
547 Woodbridge Trace, Chelsea, AL 35043$300,000
130 Mountain Crest Rd, Chelsea, AL 35043
Trent Burks RealtySouth-Inverness Office
$379,900
Track 17 Heritage Pines Way, Chelsea, AL 35040
Track 17 Heritage Pines Way, Chelsea, AL 35040$60,000
216 Grande Vista Way, Chelsea, AL 35043