$180,000
- Land
- 12 Acres
- $15,000 per Acre
000 Highway 31, Beebe, AR 72012
000 Highway 31, Beebe, AR 72012$180,000
000 Highway 31, Beebe, AR 72012
000 Highway 31, Beebe, AR 72012
Price To Be Determined
LAKEWAY Plan at Cherry Addition, Beebe, AR
$320,000
204 Heather Loop, Beebe, AR 72012
Rochelle Yurick River Trail Properties
$500,000
000 Jones Rd, Beebe, AR 72012
000 Jones Rd, Beebe, AR 72012$124,000
907 W Fisher St, Beebe, AR 72012
Mindy Strand RE/MAX Homefinders
$249,999
203 E Florida St, Beebe, AR 72012
Keaton Bell Back Porch Realty
$346,900
116 Amy Ln, Beebe, AR 72012
Dylan Johnston Howell Realty Pros
$120,000
302 Spring St, Beebe, AR 72012
Andrew Williamson Plantation Realty
$40,000
Lot 1 Apple Blossom Ln, Beebe, AR 72012
Lot 1 Apple Blossom Ln, Beebe, AR 72012$40,000
210 Apple Tree Cove, Beebe, AR 72012
210 Apple Tree Cove, Beebe, AR 72012$40,000
208 Apple Tree Cove, Beebe, AR 72012
208 Apple Tree Cove, Beebe, AR 72012$40,000
212 Apple Tree Cove, Beebe, AR 72012
212 Apple Tree Cove, Beebe, AR 72012$150,000
4 Lots Apple Tree Cove, Beebe, AR 72012
4 Lots Apple Tree Cove, Beebe, AR 72012$300,000
169 Buck Glade Rd, Beebe, AR 72012
Larry Williams Capital Real Estate Advisors
$400,000
1105 W Dewitt Henry Dr, Beebe, AR 72012
1105 W Dewitt Henry Dr, Beebe, AR 72012$597,400
120 Poindexter Ln, McRae, AR 72102
120 Poindexter Ln, McRae, AR 72102$208,900
201 N Holly St, Beebe, AR 72012
Beth Junior Plantation Realty
$55,000
588 Lebanon Rd, McRae, AR 72102
588 Lebanon Rd, McRae, AR 72102$35,000
00 N Beech St, Beebe, AR 72012