$110,000
- Land
- 59.61 Acres
- $1,845 per Acre
59.61 Acres Faith School Rd, McCalla, AL 35111
59.61 Acres Faith School Rd, McCalla, AL 35111$110,000
59.61 Acres Faith School Rd, McCalla, AL 35111
59.61 Acres Faith School Rd, McCalla, AL 35111$599,900
12421 Mcmath Cir, Mc Calla, AL 35111
Cathy O'Berry
ARC Realty - Hoover
(205) 878-6367
$215,000
6865 Old Tuscaloosa Hwy, McCalla, AL 35111
6865 Old Tuscaloosa Hwy, McCalla, AL 35111$999,000
20779 Dream Lake Rd, McCalla, AL 35111
John Coats Strong Realty, LLC
$297,000
0 Calhoun Rd, McCalla, AL 35111
0 Calhoun Rd, McCalla, AL 35111$650,000
0 Indian Gap Trail, McCalla, AL 35111
0 Indian Gap Trail, McCalla, AL 35111$1,517,340
8821 Serene Dr, McCalla, AL 35111
8821 Serene Dr, McCalla, AL 35111$1,248,240
8821 Serene Dr, McCalla, AL 35111
8821 Serene Dr, McCalla, AL 35111$235,000
4570 Cabin Rd, McCalla, AL 35022
4570 Cabin Rd, McCalla, AL 35022$354,900
5460 Shady Maple Dr, Bessemer, AL 35022
Mellanie Wright DHI Realty of Alabama
$404,900
5453 Shady Maple Dr, Bessemer, AL 35022
Mellanie Wright DHI Realty of Alabama
$589,900
12180 Olde South Spur, Mc Calla, AL 35111
Laura Van Arsdale Keller Williams Realty Vestavia
$359,900
5456 Shady Maple Dr, Helena, AL 35022
Mellanie Wright DHI Realty of Alabama
$519,000
6050 Coleman Lake Rd, Mc Calla, AL 35111
Heather Goss Keller Williams Realty Vestavia
$579,000
5785 Eastern Valley Rd, Mc Calla, AL 35111
Celina Hood Southern Homes of Tuscaloosa, Inc
$399,900
5473 Shady Maple Dr, Bessemer, AL 35022
Mellanie Wright DHI Realty of Alabama
$460,000