$375,000
- Land
- 1.97 Acres
- $190,355 per Acre
317 Mcclellan Ave, McClellanville, SC 29458
317 Mcclellan Ave, McClellanville, SC 29458$375,000
317 Mcclellan Ave, McClellanville, SC 29458
317 Mcclellan Ave, McClellanville, SC 29458$239,900
9904 N Highway 17, McClellanvle, SC 29458
9904 N Highway 17, McClellanvle, SC 29458$149,000
248 Warren Dr, McClellanville, SC 29458
248 Warren Dr, McClellanville, SC 29458$130,000
444 Mercantile Rd, McClellanville, SC 29458
444 Mercantile Rd, McClellanville, SC 29458$700,000
9760 2 Pines Rd, McClellanville, SC 29458
9760 2 Pines Rd, McClellanville, SC 29458$179,000
135 Scotia St, McClellanville, SC 29458
135 Scotia St, McClellanville, SC 29458$195,000
2 Harvest Moon Ln Unit 2, McClellanville, SC 29458
2 Harvest Moon Ln Unit 2, McClellanville, SC 29458$195,000
1 Harvest Moon Ln, McClellanville, SC 29458
1 Harvest Moon Ln, McClellanville, SC 29458$195,000
3 Harvest Moon Ln Unit Lot 3, McClellanville, SC 29458
3 Harvest Moon Ln Unit Lot 3, McClellanville, SC 29458$750,000
9168 Old Georgetown Rd, McClellanville, SC 29458
9168 Old Georgetown Rd, McClellanville, SC 29458$1,600,000
715 Ramshorn Ln, Mc Clellanville, SC 29458
Allston Leland The Leland Company
$780,000
153 Tarbell Ln, McClellanvle, SC 29458
Stephanie Smith Select Premium Properties Inc
$650,000
445 Dupre Rd, Mc Clellanville, SC 29458
Suzanne Conway BHHS Carolina Sun Real Estate
$160,000
0 Tibwin Rd Unit 26007895, McClellanville, SC 29458
0 Tibwin Rd Unit 26007895, McClellanville, SC 29458$139,000
245 Warren Dr, McClellanville, SC 29458