$159,000
$10K PRICE INCREASE
- Land
- 32.39 Acres
- $4,909 per Acre
Tbd Sc Hwy 381 Unit LotWP001, McColl, SC 29570
Tbd Sc Hwy 381 Unit LotWP001, McColl, SC 29570$159,000
Tbd Sc Hwy 381 Unit LotWP001, McColl, SC 29570
Tbd Sc Hwy 381 Unit LotWP001, McColl, SC 29570