$48,265
- Land
- 1.97 Acres
- $24,500 per Acre
19 Vista Ridge Trail, Watson, OK 74728
19 Vista Ridge Trail, Watson, OK 74728$48,265
19 Vista Ridge Trail, Watson, OK 74728
19 Vista Ridge Trail, Watson, OK 74728$95,880
739 Timber Creek Trails South XI, Broken Bow, OK 74728
739 Timber Creek Trails South XI, Broken Bow, OK 74728$495,000
5975 N Us Highway 259, Broken Bow, OK 74728
5975 N Us Highway 259, Broken Bow, OK 74728$117,300
715 Timber Creek Trails South XI, Broken Bow, OK 74728
715 Timber Creek Trails South XI, Broken Bow, OK 74728$70,863
49 Hillside Way, Watson, OK 74957
49 Hillside Way, Watson, OK 74957$101,915
703 Timber Creek Trails South XI, Broken Bow, OK 74728
703 Timber Creek Trails South XI, Broken Bow, OK 74728$110,000
79 Vine Ct, Broken Bow, OK 74728
79 Vine Ct, Broken Bow, OK 74728$90,000
86 Southern Locust, Broken Bow, OK 74728
86 Southern Locust, Broken Bow, OK 74728$110,000
125 Pawpaw Trail, Broken Bow, OK 74728
125 Pawpaw Trail, Broken Bow, OK 74728$96,645
734 Timber Creek Trails South XI, Broken Bow, OK 74728
734 Timber Creek Trails South XI, Broken Bow, OK 74728$103,275
696 Timber Creek Trails South XI, Broken Bow, OK 74728
696 Timber Creek Trails South XI, Broken Bow, OK 74728$925,000
20 Resting River Trail, Broken Bow, OK 74728
Aja Shroll
Ebby Halliday Real Estate, LLC
(580) 634-8243
$103,530
668 Timber Creek Trails South XI, Broken Bow, OK 74728
668 Timber Creek Trails South XI, Broken Bow, OK 74728$70,560
18 Vista Ridge Trail, Watson, OK 74957
18 Vista Ridge Trail, Watson, OK 74957$499,000