$1,599,000
- Land
- 15.14 Acres
- $105,614 per Acre
TBD 15+/- State 121, Randolph, TX 75475
TBD 15+/- State 121, Randolph, TX 75475$1,599,000
TBD 15+/- State 121, Randolph, TX 75475
TBD 15+/- State 121, Randolph, TX 75475$675,000
4845 Brantley Dr, McKinney, TX 75070
Daniel Harker Keller Williams Realty DPR
$795,000
500 Broad Leaf Ln, McKinney, TX 75070
Gail Malaise RE/MAX Four Corners
$645,000
6805 Denali Dr, McKinney, TX 75070
Rhonda Bennett Coldwell Banker Apex, REALTORS
$625,000
911 Autumn Ridge Dr, McKinney, TX 75070
Robert Blackman Solvent Realty Group
$416,900
7213 Huckleberry Dr, McKinney, TX 75070
Shannon Patterson Coldwell Banker Apex, REALTORS
$389,000
10628 Cochron Dr, McKinney, TX 75070
Brijesh Singh Pinnacle Realty Advisors
$499,500
809 Sawmill Rd, McKinney, TX 75070
Paulette Greene Ebby Halliday Realtors
$415,000
5009 Quail Ridge Dr, McKinney, TX 75070
Christie Herron Coldwell Banker Realty
$394,000
9737 Old Field Dr, McKinney, TX 75070
Anysa Siam Fathom Realty LLC
$335,000
5958 Ridgeline Dr, McKinney, TX 75070
Anuja Biyani JPAR - Plano
$415,000
7124 Huckleberry Dr, McKinney, TX 75070
Morgan Tran Fathom Realty
$585,000
6329 Whetstone Dr, McKinney, TX 75070
Megan Thomas Keller Williams Dallas Midtown
$797,000
2608 Cedarwood Ct, McKinney, TX 75070
Leah McClain RE/MAX Four Corners
$550,000
917 Hills Creek Dr, McKinney, TX 75070
Jill Hartsell Keller Williams NO. Collin Cty
$355,000
3075 Willow Grove Blvd Unit 504, McKinney, TX 75070
Bruce Quernemoen Tye Realty Group
$399,900
1904 Desoto Dr, McKinney, TX 75070