$225,000
486 Circle Hill Dr, McMinnville, TN 37110
- 3 Beds
- 1 Bath
- 1,375 Sq Ft
- Built 1975
Last Sold Summary
- $164/SF
- 56 Days On Market
Current Estimated Value $228,210
Last Listing Agent Donna Campbell Campbell Realty
486 Circle Hill Dr, McMinnville, TN 37110