$299,800
- Land
- 2.36 Acres
- $127,034 per Acre
1528 Skyhawk, Medford, OR 97504
1528 Skyhawk, Medford, OR 97504$299,800
1528 Skyhawk, Medford, OR 97504
1528 Skyhawk, Medford, OR 97504$47,000
3431 S Pacific Hwy Unit 93, Medford, OR 97501
JJ Kramer John L. Scott Medford
$110,000
93 Northridge Terrace Unit SPC 37, Medford, OR 97501
Kenneth Pond Windermere Van Vleet & Assoc2
$333,000
625 S Holly St, Medford, OR 97501
Greg Messick Realty Net of Central Oregon
$150,000
2720 Donnalee Dr, Medford, OR 97504
2720 Donnalee Dr, Medford, OR 97504$260,000
814 W 2nd St, Medford, OR 97501
Ashten Neilson Windermere Van Vleet & Assoc2
$339,000
821 Crestbrook Rd, Medford, OR 97504
Greg Worthington Covered Bridge Realty
$295,000
993 Suncrest Rd, Medford, OR 97504
993 Suncrest Rd, Medford, OR 97504$323,900
603 W 2nd St, Medford, OR 97501
Katia Larios Home Quest Realty
$99,500
3431 S Pacific Hwy Unit SPC 17, Medford, OR 97501
Barbara Spees Barbara Spees Realty
$339,000
1297 Clearsprings Dr, Medford, OR 97501
Meghann Erickson Ford Real Estate
$215,000
3966 S Pacific Hwy Unit 81, Medford, OR 97501
Denisse Mendoza RE/MAX Integrity
$315,000
1281 Ashford Way Unit 6, Medford, OR 97504
Rowe Real Estate Team John L. Scott Ashland
$329,000
948 S Ivy St, Medford, OR 97501
Dan Heeater John L Scott Real Estate Grants Pass
$235,000
204 Reserve Cir, Medford, OR 97504
204 Reserve Cir, Medford, OR 97504$159,000
4407 Murryhill Terrace Unit 19, Medford, OR 97504
4407 Murryhill Terrace Unit 19, Medford, OR 97504$90,000
4719 Hathaway Dr, Medford, OR 97504