$109,900
- Land
- 12.74 Acres
- $8,626 per Acre
1274 Cutoff Rd, Melbourne, AR 72556
1274 Cutoff Rd, Melbourne, AR 72556$109,900
1274 Cutoff Rd, Melbourne, AR 72556
1274 Cutoff Rd, Melbourne, AR 72556$74,900
41 S Spring St, Melbourne, AR 72556
41 S Spring St, Melbourne, AR 72556$199,900
1980A Boyce St, Melbourne, AR 72556
1980A Boyce St, Melbourne, AR 72556$259,900
115A Greasy Bottom Rd Unit Melbourne AR 72556, Melbourne, AR 72556
115A Greasy Bottom Rd Unit Melbourne AR 72556, Melbourne, AR 72556$349,500
81 Ar 58 Spur, Melbourne, AR 72556
81 Ar 58 Spur, Melbourne, AR 72556$129,500
20B Highway 58 E, Melbourne, AR 72556
20B Highway 58 E, Melbourne, AR 72556$845,000
000 Highway 9, Melbourne, AR 72556
000 Highway 9, Melbourne, AR 72556$109,900
1250 Cutoff Rd, Melbourne, AR 72556
1250 Cutoff Rd, Melbourne, AR 72556$34,900
11 Pin Hi Dr, Melbourne, AR 72556
11 Pin Hi Dr, Melbourne, AR 72556$55,000
TBD W School House Hollow Rd, Melbourne, AR 72556
TBD W School House Hollow Rd, Melbourne, AR 72556$78,500
Lot 9 W Schoolhouse Hollow Rd, Melbourne, AR 72556
Lot 9 W Schoolhouse Hollow Rd, Melbourne, AR 72556$31,500
400 Tree Farm Rd, Melbourne, AR 72556
400 Tree Farm Rd, Melbourne, AR 72556$49,900
000 Plantation Cir, Melbourne, AR 72556
000 Plantation Cir, Melbourne, AR 72556$155,000
300 Mount Olive Manor Dr, Melbourne, AR 72556
300 Mount Olive Manor Dr, Melbourne, AR 72556$199,900
75.33 acres Rose Trail, Melbourne, AR 72556
75.33 acres Rose Trail, Melbourne, AR 72556$259,900
115A Greasy Bottom Rd, Melbourne, AR 72556
115A Greasy Bottom Rd, Melbourne, AR 72556$55,000