$545,000
- Land
- 19.96 Acres
- $27,305 per Acre
0 Hwy 41 Unit 50322621, Marinette, WI 54143
0 Hwy 41 Unit 50322621, Marinette, WI 54143$545,000
0 Hwy 41 Unit 50322621, Marinette, WI 54143
0 Hwy 41 Unit 50322621, Marinette, WI 54143$29,900
0 Katie Ln Unit 50319753, Marinette, WI 54143
0 Katie Ln Unit 50319753, Marinette, WI 54143$73,600
Lt2 Rader Rd, Peshtigo, WI 54143
Lt2 Rader Rd, Peshtigo, WI 54143$19,900
0 Cleveland Ave Unit 50325478, Marinette, WI 54143
0 Cleveland Ave Unit 50325478, Marinette, WI 54143$24,900
0 Katie Ln Unit 50319739, Marinette, WI 54143
0 Katie Ln Unit 50319739, Marinette, WI 54143$199,900
949 1st St, Menominee, MI 49858
Julie Derusha JD 1st Real Estate, Inc.
$24,900
0 Katie Ln Unit 50319744, Marinette, WI 54143
0 Katie Ln Unit 50319744, Marinette, WI 54143$374,900
921 Constellation Way, Marinette, WI 54143
Wade Micoley Micoley.Com LLC
$199,900
1809 29th Ave, Menominee, MI 49858
Janet Woods Weichert, Realtors-Your Home Team
$34,900
0 Lake Park Dr, Marinette, WI 54143
0 Lake Park Dr, Marinette, WI 54143$34,900
0 Katie Ln Unit 50319770, Marinette, WI 54143
0 Katie Ln Unit 50319770, Marinette, WI 54143$364,900
1007 Constellation Way, Marinette, WI 54143
Wade Micoley Micoley.Com LLC
$24,900
0 Woodside Cir, Marinette, WI 54143
0 Woodside Cir, Marinette, WI 54143$339,900
335 1st St, Menominee, MI 49858
Megan Sullivan Berkshire Hathaway HS Northern Real Estate Group
$34,900
0 Katie Ln Unit 50319772, Marinette, WI 54143
0 Katie Ln Unit 50319772, Marinette, WI 54143$409,900
2591 Redpath Dr, Marinette, WI 54143