$130,000
- Land
- 16 Acres
- $8,125 per Acre
481 County Road 416, Merkel, TX 79536
481 County Road 416, Merkel, TX 79536$130,000
481 County Road 416, Merkel, TX 79536
481 County Road 416, Merkel, TX 79536$239,000 Last List Price
8315 County Road 415, Merkel, TX 79536
Last Sold Summary
Last Listing Agent Sabrina Pippin Ekdahl Real Estate STAMFORD
8315 County Road 415, Merkel, TX 79536Est $278,606
1508 Sunset St, Merkel, TX 79536
Last Sold Summary
$57,999
7935 Co Rd 415, Merkel, TX 79536
7935 Co Rd 415, Merkel, TX 79536$250,000 Last List Price
1210 S 9th, Merkel, TX 79536
Last Sold Summary
Current Estimated Value $242,266
Last Listing Agent Beki Kofoed Carriage House
1210 S 9th, Merkel, TX 79536Est $194,452
1513 Sunset St, Merkel, TX 79536
Last Sold Summary
$1,552,500
3673 Fm 1085, Merkel, TX 79536
Derrick Garnett G5 Realty
$154,900 Last List Price
15157 County Road 453, Merkel, TX 79536
Last Sold Summary
Last Listing Agent Kristyn Kimbrell Ekdahl Real Estate STAMFORD
15157 County Road 453, Merkel, TX 79536Est $228,488
1523 Heath, Merkel, TX 79536
Last Sold Summary
$711,200
Tbd Cr 409, Merkel, TX 79536
Tbd Cr 409, Merkel, TX 79536$250,000 Last List Price
407 Fm 126, Merkel, TX 79536
Last Sold Summary
Current Estimated Value $257,780
407 Fm 126, Merkel, TX 79536Est $228,622
212 West, Merkel, TX 79536
Last Sold Summary
$1,450,000
650 Farm To Market Road 2035, Merkel, TX 79536
Stacy Doby Keller Williams Realty
$998,000 Last List Price
519 Wimberly Rd, Merkel, TX 79536