$725,000
- Land
- 14.7 Acres
- $49,320 per Acre
TBD Sorenson Lake Rd, Merrifield, MN 56465
TBD Sorenson Lake Rd, Merrifield, MN 56465$725,000
TBD Sorenson Lake Rd, Merrifield, MN 56465
TBD Sorenson Lake Rd, Merrifield, MN 56465$149,000
Lot C Sandbar Ln, Merrifield, MN 56465
Lot C Sandbar Ln, Merrifield, MN 56465$79,500
UNIT #2 26020 County Road 3, Merrifield, MN 56465
UNIT #2 26020 County Road 3, Merrifield, MN 56465$79,500
UNIT #7 26020 County Road 3, Merrifield, MN 56465
UNIT #7 26020 County Road 3, Merrifield, MN 56465$300,000
23235 Anderson Blvd, Merrifield, MN 56465
23235 Anderson Blvd, Merrifield, MN 56465$149,000
Lot E Sandbar Ln, Merrifield, MN 56465
Lot E Sandbar Ln, Merrifield, MN 56465$149,000
Parcel F SW Horseshoe Lake Rd, Mission Township, MN 56465
Parcel F SW Horseshoe Lake Rd, Mission Township, MN 56465$79,500
UNIT #9 26020 County Road 3, Merrifield, MN 56465
UNIT #9 26020 County Road 3, Merrifield, MN 56465$350,000
TBD Ridgewood Dr, Mission Township, MN 56465
TBD Ridgewood Dr, Mission Township, MN 56465$68,500
L2B1 Fawn Lake Ln, Center Township, MN 56465
L2B1 Fawn Lake Ln, Center Township, MN 56465$79,500
UNIT #12 26020 County Road 3, Merrifield, MN 56465
UNIT #12 26020 County Road 3, Merrifield, MN 56465$68,500
TBD Fawn Lake Ln, Center Township, MN 56465
TBD Fawn Lake Ln, Center Township, MN 56465$149,000
Lot H Sandbar Ln, Merrifield, MN 56465
Lot H Sandbar Ln, Merrifield, MN 56465$79,500
UNIT #1 26020 County Road 3, Merrifield, MN 56465
UNIT #1 26020 County Road 3, Merrifield, MN 56465$79,500
UNIT #5 26020 County Road 3, Merrifield, MN 56465