$250,000 Last List Price
505 Palomino Rd, Vado, NM 88072
- Land
- 5.1 Acres
- $49,020 per Acre
Last Sold Summary
- 265 Days On Market
Last Listing Agent Eli Berger Coldwell Banker Legacy Elite
505 Palomino Rd, Vado, NM 88072$250,000 Last List Price
505 Palomino Rd, Vado, NM 88072
Last Sold Summary
Last Listing Agent Eli Berger Coldwell Banker Legacy Elite
505 Palomino Rd, Vado, NM 88072$325,000 Last List Price
480 E Organ Rd, Mesilla Park, NM 88047
Last Sold Summary
Current Estimated Value $354,273
Last Listing Agent Eli Berger Coldwell Banker Legacy Elite
480 E Organ Rd, Mesilla Park, NM 88047$345,000 Last List Price
116 W Corpening Ave, La Mesa, NM 88044
Last Sold Summary
Last Listing Agent ALYSSA OCHOA EXIT Realty Horizons
116 W Corpening Ave, La Mesa, NM 88044$490,000 Last List Price
9581 Modista Ln, La Mesa, NM 88044
Last Sold Summary
Current Estimated Value $485,711
Last Listing Agent Matthew Arguello Real Broker LLC - Main Office
9581 Modista Ln, La Mesa, NM 88044$299,000 Last List Price
6801 S Main St, Mesilla Park, NM 88047
Last Sold Summary
Current Estimated Value $305,780
Last Listing Agent Kaley Salopek United Country Salopek Realty
6801 S Main St, Mesilla Park, NM 88047$269,900 Last List Price
9075 Roswell St, Mesilla Park, NM 88047
Last Sold Summary
Current Estimated Value $267,806
Last Listing Agent Cynthia Lopez Real Broker LLC - Agave Group
9075 Roswell St, Mesilla Park, NM 88047$250,000 Last List Price
393 Barx Rd, Mesilla Park, NM 88047
Last Sold Summary
Last Listing Agent Patty Olson EXIT Realty Horizons
393 Barx Rd, Mesilla Park, NM 88047$140,000 Last List Price