$525,000 Sold May 23, 2025
7700 Collins Ave Unit 5, Miami Beach, FL 33141
- 2 Beds
- 2 Baths
- 1,131 Sq Ft
- Built 2004
Last Sold Summary
- 11% Below List Price
- $464/SF
- 24 Days On Market
Current Estimated Value $613,118
Last Listing Agent Margarita Ferro EXP Realty LLC
7700 Collins Ave Unit 5, Miami Beach, FL 33141