$50,000
- Land
- 5.15 Acres
- $9,709 per Acre
0 NW 0 Unit A11956672, Homestead, FL 33035
0 NW 0 Unit A11956672, Homestead, FL 33035$50,000
0 NW 0 Unit A11956672, Homestead, FL 33035
0 NW 0 Unit A11956672, Homestead, FL 33035$5
12700 NW South River Dr, Medley, FL 33178
12700 NW South River Dr, Medley, FL 33178$5,000
350 NE 107th St, Miami, FL 33161
Jamie Boone Jamie L Boone LLC
$93,800
7820 SW 199th Terrace, Cutler Bay, FL 33189
7820 SW 199th Terrace, Cutler Bay, FL 33189$5,000
15870 SW 105th Ave, Miami, FL 33157
Jamie Boone Jamie L Boone LLC
$18,000
20701 SW 216th St, Miami, FL 33170
20701 SW 216th St, Miami, FL 33170$2,200
7601 E, North Bay Village, FL 33141
7601 E, North Bay Village, FL 33141$96,900
400 Sunny Isles Blvd, Sunny Isles Beach, FL 33160
400 Sunny Isles Blvd, Sunny Isles Beach, FL 33160$1,500
23400 SW 209th Place, Homestead, FL 33031
23400 SW 209th Place, Homestead, FL 33031$1,095
3375 N Country Club Dr Slip 5, Aventura, FL 33180
3375 N Country Club Dr Slip 5, Aventura, FL 33180$79,000
3068 NW 46th St, Miami, FL 33142
3068 NW 46th St, Miami, FL 33142$5,000
1772 NW 19th St, Miami, FL 33125
Jamie Boone Jaime L Boone LLC
$34,999
211 SW 4th Ct, Homestead, FL 33030
211 SW 4th Ct, Homestead, FL 33030$65,000
16901 NE 13th Ave Unit 110, Miami, FL 33162
Nathalie Rousseau The Keyes Company
$750
7601 E Treasure Dr Dock D5 (For Rent), North Bay Village, FL 33141
7601 E Treasure Dr Dock D5 (For Rent), North Bay Village, FL 33141$84,900
15610 NE 6th Ave Unit 10D, Miami, FL 33162
Zayda Lapointe Realty One Group Evolution