$1,200,000
6042 SW 159th Ct, Miami, FL 33193
- 5 Beds
- 3 Baths
- 2,591 Sq Ft
- Built 2006
Last Sold Summary
- 4% Below List Price
- $463/SF
- 31 Days On Market
Current Estimated Value $1,211,394
Last Listing Agent Katerine Alonso United Real Estate Miami
6042 SW 159th Ct, Miami, FL 33193