$226,900
- Land
- 27 Acres
- $8,404 per Acre
1810 Route 249, Middlebury Center, PA 16935
1810 Route 249, Middlebury Center, PA 16935$226,900
1810 Route 249, Middlebury Center, PA 16935
1810 Route 249, Middlebury Center, PA 16935$354,000
000 State Route 249, Middlebry Ctr, PA 16935
000 State Route 249, Middlebry Ctr, PA 16935$99,900
1750 State Route 249, Middlebury Center, PA 16935
Phyllis M Wheeler Mountain Valley Realty, Inc.