$310,000 Sold Oct 30, 2025
19 Dixon St Unit S, Milford, CT 06460
- 2 Beds
- 2 Baths
- 1,180 Sq Ft
- Built 1959
Last Sold Summary
- 18% Below List Price
- $263/SF
- 89 Days On Market
Last Listing Agent Donald Currie Coldwell Banker Realty
19 Dixon St Unit S, Milford, CT 06460