$116,900
- Land
- 2.24 Acres
- $52,118 per Acre
802 Rustic Ln, Millcreek Township, PA 16506
802 Rustic Ln, Millcreek Township, PA 16506$116,900
802 Rustic Ln, Millcreek Township, PA 16506
802 Rustic Ln, Millcreek Township, PA 16506$599,000
2954 Old West Lake Rd, Millcreek Township, PA 16505
2954 Old West Lake Rd, Millcreek Township, PA 16505$100,000
1622-24 Myrtle St, Erie, PA 16502
Bear Desanctis Agresti Real Estate
$120,000
2418 Liberty St, Erie, PA 16502
Abby Schaefer Weichert Realtors - The Pro Group
$140,000
706 E 9th St, Erie, PA 16503
Rose Nouri Coldwell Banker Select - Airport
$349,900
4017 Trask Ave, Erie, PA 16508
Trevor Thompson Coldwell Banker Select - Peach
$349,900
2374 Edinboro Rd, Erie, PA 16509
Chandra Khadka KC Real Estate Services
$10,000
1231 Buffalo Rd, Erie, PA 16503
1231 Buffalo Rd, Erie, PA 16503$399,900
6369 Monarch Cir Unit 52, Erie, PA 16509
Isaac Yurkewicz Agresti Real Estate
$200,000
0 W Lake Rd Unit 157295, Erie, PA 16505
0 W Lake Rd Unit 157295, Erie, PA 16505$147,000
520 E 2nd St, Erie, PA 16507
Dan Cruz Agresti Real Estate
$139,900
1246 E 28th St, Erie, PA 16504
Bob List Agresti Real Estate
$40,000
8213 Briercrest Dr, Erie, PA 16509
Ryan Dabrowski Howard Hanna Erie Southwest
$175,000
3108 Hazel St, Erie, PA 16508
Kevin Skindell Coldwell Banker Select - Peach
$54,000
702 W 38th St, Erie, PA 16508
702 W 38th St, Erie, PA 16508$40,000
8020 Oliver Rd, Erie, PA 16509
8020 Oliver Rd, Erie, PA 16509$84,900
1026 E 25th St, Erie, PA 16503
Jennie Bone Howard Hanna Erie Southwest
$102,900
0 Hialeah Ct, Millcreek Township, PA 16506