$214,900
- Land
- 10.01 Acres
- $21,469 per Acre
1237 Buckwheat Rd, Millerstown, PA 17062
1237 Buckwheat Rd, Millerstown, PA 17062$214,900
1237 Buckwheat Rd, Millerstown, PA 17062
1237 Buckwheat Rd, Millerstown, PA 17062$185,000
212 E Sunbury St, Millerstown, PA 17062
Monica Beshore Coldwell Banker Realty
$350,000
6784 Raccoon Valley Rd, Millerstown, PA 17062
Meryl Stoltzfus Beiler-Campbell Realtors-Quarryville
$84,000
5172 Raccoon Valley Rd, Millerstown, PA 17062
5172 Raccoon Valley Rd, Millerstown, PA 17062$130,000
13 Bear Run, Millerstown, PA 17062
Kim Rice Green Acres Realty Company.
$139,900
923 Dever Hollow Rd, Millerstown, PA 17062
Rolland King Charles & Associates RE
$125,000
4217 Sugar Run Rd, Millerstown, PA 17062
Audrey Conrad Jack Gaughen Network Services Hower & Associates
$168,000
5172 Raccoon Valley Rd, Millerstown, PA 17062
5172 Raccoon Valley Rd, Millerstown, PA 17062