Homes for Sale in 76862
-
-
$1,795,000
- Land
- 250.2 Acres
- $7,174 per Acre
21800 Rr 11, Millersview, TX 76862
21800 Rr 11, Millersview, TX 76862 -
$1,350,000
- 3 Beds
- 3.5 Baths
- 2,668 Sq Ft
14559 Turkey Bend Dr Unit 30-31, Millersview, TX 76862
14559 Turkey Bend Dr Unit 30-31, Millersview, TX 76862Tammy Blair-McCreery BLAIR REALTY
-
$350,000
- 4 Beds
- 2.5 Baths
- 2,496 Sq Ft
22585 Harbor View Ln, Millersview, TX 76862
22585 Harbor View Ln, Millersview, TX 76862Steven Urbantke Rocky Spoonts Real Estate LLC
-
$79,900
- Land
- 4.82 Acres
- $16,577 per Acre
0 Gobbler Dr Unit 1,2,3,4, Millersview, TX 76862
0 Gobbler Dr Unit 1,2,3,4, Millersview, TX 76862 -
$489,900
- 3 Beds
- 2 Baths
- 2,368 Sq Ft
15016 Farm To Market 1929, Millersview, TX 76862
15016 Farm To Market 1929, Millersview, TX 76862The Herbert Group Keller Williams Synergy
-
$25,000
- Land
- 3.13 Acres
- $7,987 per Acre
26415 Gobbler Dr Unit 2 BLK B, Millersview, TX 76862
26415 Gobbler Dr Unit 2 BLK B, Millersview, TX 76862 -
$80,000
- Land
- 3.61 Acres
- $22,161 per Acre
tract 9 Colorado Trail, Millersview, TX 76862
tract 9 Colorado Trail, Millersview, TX 76862 -
$9,600,000
- Land
- 2,040 Acres
- $4,706 per Acre
15134 Fm 2134, Millersview, TX 76862
15134 Fm 2134, Millersview, TX 76862 -
$24,000
- Land
- 1.04 Acres
- $23,077 per Acre
TBD Harbor View Ln, Millersview, TX 76862
TBD Harbor View Ln, Millersview, TX 76862 -
$250,000
- 5 Beds
- 2 Baths
- 2,000 Sq Ft
18900 Cherokee Ridge, Paint Rock, TX 76866
18900 Cherokee Ridge, Paint Rock, TX 76866Justin Lampier Drennan Real Estate Group
-
$595,000
- Land
- 5.19 Acres
- $114,644 per Acre
15016 Farm To Market 1929, Millersview, TX 76862
15016 Farm To Market 1929, Millersview, TX 76862 -
$308,000
- Land
- 8.26 Acres
- $37,288 per Acre
14976 Lake Ivie Dr, Millersview, TX 76862
14976 Lake Ivie Dr, Millersview, TX 76862 -
$150,000
- Land
- 4.13 Acres
- $36,320 per Acre
25995 Gobbler Dr Unit 50 and 51, Millersview, TX 76862
25995 Gobbler Dr Unit 50 and 51, Millersview, TX 76862 -
$164,777
- Land
- 3.47 Acres
- $47,486 per Acre
25533 Gobbler Dr Unit 55, Millersview, TX 76862
25533 Gobbler Dr Unit 55, Millersview, TX 76862 -
$9,600,000
- 3 Beds
- 2 Baths
- 1,850 Sq Ft
0 Tbd Fm2134, Millersview, TX 76862
0 Tbd Fm2134, Millersview, TX 76862Thomas Stephenson Texas Sporting Properties